Táhneme za jeden provaz II. – pozvánka

Projekt „Chci být jako vy“

Základní škola Veltrusy, okres Mělník

Registrační číslo projektu:                           CZ.1.07/1.2.33/02.0056

Název projektu:                                              Chci být jako vy

Název a číslo globálního grantu|              CZ.1.07/1.2.33 Rovné příležitosti dětí a žáků ve vzdělávání ve Středočeském kraji II:

Název a číslo oblasti podpory:                   1.2 Rovné příležitosti dětí a žáků včetně dětí a žáků se speciálními vzdělávacími potřebami

TÁHNEME ZA JEDEN PROVAZ II.

Vzhledem k velmi úspěšnému kurzu v loňském školním roce zařazujeme pro Vás, rodiče a děti, i letos jedinečný kurz s Pavlem Rampasem pod názvem Táhneme za jeden provaz II.

Kurz se uskuteční 7. a 8. 11. 2014 v prostorách Základní školy Veltrusy.

Kurz je určen všem zájemcům z řad rodičů a dětí, kteří si společně rádi hrají. Aktivity povedou ke společné zábavě v rodině, ke správné komunikaci v klidné a příjemné atmosféře rodiny, k sebepoznání. Některé aktivity budou probíhat společně (rodiče a děti), jiné rozděleně.

Některá témata poznávací části: motivace dětí, komunikace v rodině, rodina a škola, řešení konfliktů.

Další témata si mohou rodiče zvolit sami.

Kurz začíná v pátek 7. 11. 2014 v 17.00 hod. a končí v sobotu 8. 11. 2014 ve 12.00 hod.

Je plánováno přespání všech respondentů kurzu ve škole /s dítětem se musí programu zúčastnit nejméně jeden z rodičů, pokud se programu zúčastní sourozenci, stačí rovněž účast jednoho rodiče/.

Zájemci se mohou přihlásit buď na školní email (skola.veltrusy@seznam.cz), nebo telefonem 315 781 188, či třídním učitelům. Neváhejte, maximální počet účastníků je omezen.

Mgr. Blanka Schottenová

Táhneme za jeden provaz II

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Ve škole a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.