Projekt Patron

Projekt Patron – vystoupení Jiřího Helekala

Dne 12. listopadu 2014 se uskutečnila další společná akce šesťáků a předškoláků v rámci projektu Patron – Těšíme se do školy, který je součástí spolupráce mezi Základní školou Veltrusy a Mateřskou školou Veltrusy.

Tentokrát šesťáci zamířili do školky za svými předškoláky, kde se pak všichni společně zúčastnili vystoupení dnes již legendárního zpěváka Jiřího Helekala.

Že má tento zpěvák v dnešní době co říct i dnešní mládeži, ukázala dobrá nálada a atmosféra, která zavládla ve školce.

Děti nejenom zpívaly, tančily a pohupovaly se v rytmu hudby, ale i společně komunikovaly se svými svěřenci, a prohlubovaly tak nově vznikající kamarádství, které budoucím prvňáčkům příští rok umožní bezproblémový vstup do školy základní.

Všichni se těší na další společné akce.

JM

Příspěvek byl publikován v rubrice Ve škole a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.