Projekt Můj patron

VÁNOČNÍ BESÍDKA PRO PŘEDŠKOLÁKY

Dne 16. prosince 2014 se uskutečnila další společná akce šesťáků a předškoláků v rámci projektu Patron – Těšíme se do školy, který je součástí spolupráce mezi Základní školou Veltrusy a Mateřskou školou Veltrusy.

Tentokrát šesťáci pozvali do školy předškoláky, kde si pro ně připravili vánoční besídku s rozmanitým programem.

Děti svým malým kamarádům ukázaly řadu vystoupení – zpívaly, tančily, hrály na akordeon a elektronické varhany, recitovaly, dávaly předškolákům hádanky, vystoupily s fotbalovou a basketbalovou exhibicí, akrobacií, diabolem a žonglovaly s kroužky. Na závěr si ještě se svými předškoláky zatancovaly a předaly si vzájemně dárky.

Nálada byla opravdu výborná a rozsvícené oči předškoláků svědčily o tom, že se jim ve škole líbilo a užili si skvělé dopoledne.

Právem hrdí na sebe jsou i šesťáci, protože se jim besídka zdařila, a zaslouží si od nás za tento výkon velké poděkování.

Nedílnou součástí celé akce byla další příležitost ke společné komunikaci šesťáků se svými svěřenci, a prohlubování tak nově vznikajícího kamarádství, které budoucím prvňáčkům příští rok umožní bezproblémový vstup do školy základní.

Všichni se těší na další společnou akci, kterou bude výlet do svíčkárny v Šestajovicích.

JM

  

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ve škole a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.