Břichomluvec ve družině

Protože je únor měsíc masopustů, rejů masek a různých fantazií, pozvali jsme do naší školní družiny známého břichomluvce Zdeňka Polácha. Nepřijel samozřejmě sám. Přivezl nám ukázat Lady Ga Ga a známého Matýska.

Lady Ga Ga je upovídaný papoušek, který využívá různých slovních hříček a přesmyček. Tím udělá i z obyčejné věci neuvěřitelnou legraci.  Druhým hostem byl Matýsek-batole, které žvatlá a stydí se za své chování. Někdy je pěkně mrzutý, ale za pomoci Zdeňka, dokáže děti rozesmát a přenést je do světa fantazie.

Představení trvalo 45 minut. Celou dobu ho provázela dobrá nálada a nadšený dětský smích. Rozzářené dětské oči, nadšené obličeje a bouřlivé řehtání budu mít ve svých vzpomínkách ještě hodně dlouho. Myslím, že se nám akce vydařila a u dětských diváků sklidila ohromný úspěch.

Lucie Králová, vychovatelka ŠD

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.