Běžky 2019

Letos jsme již popáté vyrazili s našimi dětmi na běžkařský výcvik, tentokráte do Krušných hor. Cílem se stala lokalita Klíny s nadmořskou výškou cca 800 m.n.m. Mezi více jak třiceti dětmi byli jak začátečníci se zájmem naučit se na běžkách, tak ostřílení běžkaři a běžkařky, kteří si jeli zatrénovat. Počasí nám opravdu přálo, a tak na nás občas vykouklo i sluníčko. Terén byl sice trošku zvlněný, o to však zajímavější, takže naším výsledkem bylo téměř deset kilometrů na běžkách ať klasikou či bruslením. Pro některé trochu náročnější, pro jiné tak akorát, avšak všichni byli příjemně unaveni po vydařeném výletu. Tedy: „Sportu zdar!“ . Organizátory akce byli paní učitelky Řeháková a Váchová a pan učitel Bauer. Za organizátory Martin Bauer

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.