Staň se strážcem lesa

UKONČENÍ SOUTĚŽE

Ve středu 24.4. byla ukončena velká sběrová akce s názvem ,,Staň se strážcem pralesa „ , kterou pořádá pražská ZOO. Soutěž probíhala od září tohoto školního roku a sbírali jsme vyřazené mobily a tablety, neboť v těchto zařízeních se ukrývají vzácné kovy, které lze znovu použít a netěžit je a tak poškozovat přírodu. Výtěžek z této akce jde na podporu strážců přírody, v oblastech, kde žijí vzácná a chráněná zvířata jako třeba gorily. Proto je také gorila symbolem této soutěže. Letos se nám podařilo nasbírat 210 kusů mobilů a tabletů. Těm, kteří přispěli do soutěže DĚKUJEME. Nyní čekáme na vyhlášení soutěže od pražské ZOO a pokud se dostaneme do výběru pozvaných škol, pojede skupina nejlepších sběračů do ZOO Praha.

Martin Bauer

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.