KMD

Ve čtvrtek 2. května 2019 vyjela naše škola v letošním školním roce již naposledy do Prahy za kulturou. Tentokrát jsme zavítali do Divadla Na Fidlovačce na komedii od Joa DiPietra Famílie, v režii Juraje Herze. Komedie o střetu dvou generací (prarodičů a vnuka) podaná s laskavým humorem dává vnímavým divákům porozumět oběma stranám a pochopit jejich mnohdy na první pohled nepochopitelné a nesmyslné chování. Komedie po počáteční odlehčené a vtipné notě přešla do citlivějších tónů složitých mezilidských vztahů a dala našim dětem hodně námětů a podnětů k přemýšlení. Na konci představení nezůstalo jedno oko suché. Děti hodnotily představení jako velmi zdařilé a poučné. Jsme pyšní na to, že se z členů KMD stávají pozorní a vnímaví diváci. Těšíme se na představení, která pro nás organizátoři vyberou pro příští školní rok.

Mgr. Jana Majerčáková, důvěrnice KMD na škole

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.