iQLANDIA

ŠKOLNÍ VÝLET PÁTÝCH ROČNÍKŮ A TŘÍDY 2. A

Školní rok se pomalu ale jistě blíží ke svému konci, a tak se naši žáci budou vydávat na školní výlety. Jako první se na výlet vydali žáci 5. ročníků spolu s mladšími spolužáky ze 2. A. Jejich cílem bylo moderní science centrum iQLANDIA, které dětem i dospělým zprostředkovává vědecké poznatky zábavnou a zážitkovou formou. Čtyři patra plná fascinujících experimentů, chytré zábavy a spousty pokusů přiblížily našim dětem zákonitosti vědy, techniky, přírody, lidského těla, vesmíru a dalších oblastí. Děti si vše nadšeně zkoušely a prožívaly na vlastní kůži. Snažily se zjistit, jak funguje lidské tělo i svět kolem nás. Díky pokusům nacházely odpovědi na své otázky. Výlet se povedl a možná že v mnohých vzbudil zájem o další poznání.

Mgr. Jana Majerčáková, třídní učitelka 5. A

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.