Škola v přírodě – MUHU

V měsíci květnu vyjeli žáci tříd 2. B a 2. C se svými třídními učitelkami a vychovatelkami ŠD na školu v přírodě do Jindřichova v Jizerských horách na chatu MUHU. Přestože jsme očekávali spíš chladné počasí, tak jsme si užili i pěkné slunečné dny na společných výletech do ZOO v Liberci, na farmu Pěnčín nebo při výšlapu na rozhlednu Bramberk. Sportovali jsme, hráli různé hry a zažili jsme i noční (večerní) „bojovku“, na kterou se všichni moc těšili. Pobyt na škole v přírodě se nám vydařil i díky vstřícnému přístupu provozovatele chaty a dobré domácí kuchyni.

Za všechny účastníky ŠvP I. Polcarová a J. Vanclová