Provoz školy v květnu 2020

Na základě rozhodnutí MŠMT se od 11. května 2020 otevírá škola pro dobrovolnou docházku žáků 9. ročníku, kteří se budou pod vedením učitelů připravovat na přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky. Příprava bude probíhat vždy v úterý a ve čtvrtek od 7.50 do 11.40. Celkem je k výuce přihlášeno 31 žáků.

Od 25. května 2020 nastoupí do školy také žáci prvního stupně. Docházka je ale nepovinná, a tak do školy přijdou jen děti, které jejich rodiče přihlásili. Celkem je přihlášeno 61 žáků. Vzhledem k počtu přihlášených a k nutnosti respektovat stanovená pravidla bude v každém ročníku pracovat jedna skupina žáků pod vedením asistentek pedagoga nebo vychovatelek ŠD. Pedagogové budou dále pokračovat v distanční výuce a podporovat žáky vzdělávající se ve škole i doma.

Od 25. května 2020 bude také v provozu školní kuchyně, která bude zajišťovat stravování nejen pro školní děti, ale i pro mateřskou školku. Vzhledem ke stanoveným hygienickým opatřením bude nutné upravit průběh konzumace jídla ve školní jídelně, ale přítomné děti i dospělí budou mít obědy zajištěny.

Světlana Racková

Další aktuální informace sledujte v elektronické ŽK.

0

0

Nabídka pomoci – internet, PC

Uzavření školy od 11. 3. 2020 do odvolání

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.