Nabídka zaměstnání – učitel/ka

ZŠ VELTRUSY PŘIJME

UČITELE/UČITELKU MATEMATIKY, FYZIKY, PŘÍRODOPISU, TĚLESNÉ VÝCHOVY

UČITELE/UČITELKU 1. STUPNĚ

• kvalifikační předpoklady dle zákona 563/2004 Sb. o pg. pracovnících v platném znění
  • čistý výpis z rejstříku trestů, morální bezúhonnost
  • kladný vztah k dětem a loajalita ke škole
  • ochota podílet se na dalších školních i mimoškolních aktivitách
  • aktivní přístup k práci, kreativita
  • ochota učit se a realizovat nové věci – formy práce s dětmi apod.

Přivítáme i absolventy nebo studenty dokončující studium. Požadujeme aktivní a kreativní přístup ke školní i mimoškolní činnosti. Nabízíme vstřícný přístup, dobrý pracovní kolektiv, možnost dalšího vzdělávání, benefity FKSP. Výborná dopravní dostupnost ze severního okraje Prahy.

Nabídky s profesním životopisem zasílejte na e-mail: svetlana.rackova@skolaveltrusy.cz nebo na adresu: Mgr. Světlana Racková, ZŠ Veltrusy, Opletalova 493, 277 46 Veltrusy. Pro bližší informace volejte: 731 617 991.