Olympiády

Zeměpisná olympiáda 2018

Každoročně jezdíme porovnat znalosti a dovednosti ze zeměpisu na našem okrese a tak jsme i letos jeli na okresní kolo zeměpisné olympiády dne 28. 2. 2018 v Kralupech nad Vltavou pořádaném v DDM.

Tentokráte se sice nepoštěstilo se získat nějaké z prvních třech míst, ale všechny děti se snažily a proto jim za reprezentaci školy jim děkujeme. Především žákyni deváté třídy, která se umístila na šestém a žákovi sedmé třídy, který se umístil na osmém místě v nejtěžší kategorii pro základní školy a nižší gymnázia.

Mgr. Martin Bauer, učitel zeměpisu

.

Zeměpisná olympiáda 2017

Za školní rok 2016/2017 jsme se opět účastnili okresního kola zeměpisné olympiády dne 21. 2. 2017 v Kralupech nad Vltavou v DDM. Školním kolem se probojovali a v okresním kole nás reprezentovali:

Všechny děti podaly dobrý výkon, za reprezentaci školy jim děkujeme a především gratulujeme žákovi sedmé třídy, který se probojoval až na krásné třetí místo a žákyni osmé třídy která získala čtvrté místo.

Mgr. Martin Bauer, učitel zeměpisu

.

Zeměpisná olympiáda 2016

Již tradičně jsme se zúčastnili okresního kola zeměpisné olympiády dne 18. 2. 2016 v Kralupech nad Vltavou v DDM. Školním kolem se probojovali a v okresním kole nás reprezentovali:

Všechny děti podaly dobrý výkon, za reprezentaci školy jim děkujeme a především gratulujeme žákyni sedmé třídy za velmi pěkné páté místo ve své kategorii.

Mgr. Martin Bauer, učitel zeměpisu

FOTO – Eko aktivity 2016

.

Každoročně pořádáme biologickou, zeměpisnou a chemickou olympiádu. Pravidelně se probojováváme do krajských kol soutěží. V posledních letech se nám dokonce jednou podařilo probojovat i do kola celostátního.