Plánované akce

ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

květen 2019

2. 5. 2019 – KMD

2. 5. 2019 – Semiramis 5. A, 6. C

3. 5. 2019 – Semiramis 5. B, 5. C

3. – 10. 5. 2019 – škola v přírodě 4. A, B

6. 5. 2019 – školní výlet 5. A, B, C, 2. A

7. 5. 2019 – Semiramis 8. A, B

9. – 10. 5. 2019 – ředitelské volno, ŠD v provozu 6.00 – 16.00 hod.

14. 5. 2019 – prevence Kyberprostor, 7. A, B

14. 5. 2019 – Nota D, Kralupy nad Vlt.

14. 5. 2019 – sběr víček

15. 5. 2019 – Český den proti rakovině

15. 5. 2019 – prevence HIV, 8. A, B

15. 5. 2019 – exkurze Botanická zahrada, 7. B

15. 5. 2019 – sběr papíru

16. 5. 2019 – pohár rozhlasu – st. žáci a žákyně

17. 5. 2019 – pohár rozhlasu – ml. žáci a žákyně

17. 5. 2019 – prevence, 5. C dívky

18. – 23. 5. 2019 – škola v přírodě 2. B, C

20. 5. 2019 – prevence, 8. A dívky

20. – 22. 5. 2019 – školní výlet 9. A, B

21. 5. 2019 – školní výlet 1. A, B

22. 5. 2019 – prevence, 8. A chlapci

23. 5. 2019 – fotografování tříd

26. 5. – 2. 6. 2019 – Velká Británie /přihlášení žáci/

.

červen 2019

4. 6. 2018 – exkurze Kladruby

10. 6. 2019 – prevence 8. tř.

12. 6. 2019 – prevence 8. tř

18. 6. 2019 – BEZVA DEN od 15.00 hod.

19. 6. 2019 – pedagogická rada

24. 6. 2019 – výměna učebnic 1. stupeň

24. 6. 2019 – sportovní den 2. stupeň

25. 6. 2019 – sportovní den 1. stupeň

25. 6. 2019 – výměna učebnic 2. stupeň

26. 6. 2019 – celoškolní projekt Mimořádné události

27. 6. 2019 – slavnostní vyhodnocení školního roku

27. 6. 2019 – slavnostní vyřazení, zámek Veltrusy ( 9. A – 16.30, 9.B – 17.30)

28. 6. 2019 – vysvědčení

PRÁZDNINY 🙂

.

HISTORIE –  školní rok 2018/2019

září 2018

3. 9. 2018slavnostní zahájení školního roku

7. – 14. 9. 2018 – škola v přírodě 5. A,B,C

14. – 21. 9. 2018 – škola v přírodě 3. A,B

18. 9. 2018 – třídní schůzky 1. A, B

25. 9. 2018 – PODZIMNÍ SETKÁNÍ od 15.00 hod. na školním hřišti

.

říjen 2018

1.10.2018 – divadlo Kralupy nad Vlt. – 7.A,B

1.- 3. 10. 2018 – adaptační kurz 6.C

2. 10. 2018 – sběr víček

2. 10. 2018 – ZOO Praha – 7. tř.

3. 10 . 2018 – sběr papíru

3. 10. 2018 – třídní schůzky – 9. A,B

3. – 5. 10. 2018 – adaptační kurz 6.A

5. 10. 2018 – Klub mladého diváka

8. – 10. 10. 2018 – adaptační kurz 6.B

10. 10. 2018 – Papoušci ve družině (I. a II. odd.)

24. 10. 2018 – Život s asistencí /6. a 7. roč./ – preventivní program

29. – 30. 10. 2018 – PODZIMNÍ PRÁZDNINY

.

listopad 2018

1.11. 2018 – projekt Patron, 6. A, B, C

5. 11. 2018 – bruslení – 5. A, C

6. 11. 2018 – Pravěk – Muzeum Kralupy n.Vlt. – 6. B

7. 11. 2018 – exkurze do vědeckých laboratoří

7. 11. 2018 – olympiáda – dějepis, školní kolo

7. 11. 2018 – školní parlament

8. 11. 2018 – Semiramis, 8. tř.

13.11. 2018 – Pravěk – Muzeum Kralupy, 6. C

14. 11. 2018 – Nebezpečí kyberprostoru – 4. A,B

14. 11. 2018 – Pravěk – Muzeum Kralupy, 6. A

14. 11. 2018 – Nebezpeční kyberprostoru – 4. A, B

14. 11. 2018 – Pedagogická rada, čtvrtletní hodnocení

15. 11. 2018 – Nebezpečí kyberprostoru – 6. A,B,C

16. 11. 2018 – prevence – Jules a Jim, 3. A,B

21. 11. 2018 – třídní schůzky, konzultační odpoledne 14.00 – 18.00 hod.

21. 11. 2018 – divadélko v MŠ – 1. A,B

22. 11. 2018 – fotografování /jednotlivci/

22. 11. 2018 – exkurze chemie, 9. A, B

23. 11. 2018 – prevence – Jules a Jim, 2. B, C

23. 11. 2018 – Burza škol a práce, 9. A, B

28. 11. 2018 – Vánoce v domě lesního, zámek Veltrusy – 6. C

29. 11. 2018 – Proč se slaví Vánoce, Národní galerie – 5.B

30. 11. 2018 – prevence – Jules a Jim – 2. A,C

.

prosinec 2018

3. 12. 2018 – Mikuláš ve družině

4. 12. 2018 – Vánoční trhy ve škole

4. 12. 2018 – sběr víček

5. 12. 2018 – sběr papíru

5. 12. 2018 – Mikuláš ve škole

5. 12. 2018 – divadlo Kralupy n. Vlt. – 1. A, B

6. 12. 2018 – prevence – Duhová pohádka, 1. – 3. ročník

7. 12. 2018 – literární beseda 9. A, B

7. 12. 2018 – Semiramis, 6. A, B

10. 12. 2018 – Vánoce na zámku Nelahozeves, 2. B, C

10. 12. 2018 – Vánoční betlém, Bechlín, 4 A, B

11. 12. 2018 – Náprstkovo muzeum, exkurze 7. B

11. 12. 2018 – Jak přežít pubertu našich dětí – beseda pro rodiče 6. a 7. roč.

12. 12. 2018 – divadlo v MŠ – 1. A

13. 12. 2018 – Betlém, Bechlín 3. A, B

13. 12. 2018 – Projekt Patron /besídka v MŠ/ – 6. A, B, C

14. 12. 2018 – prevence – Banga, 2. stupeň

14. 12. 2018 – Vánoce na zámku, 2. A

17. 12. 2018 – Zpívání na schodech (1. – 6. tř.)

18. 12. 2018 – Zpívání na schodech (7. – 9. tř.)

18. 12. 2018 – preventivní program, Semiramis, 4. A, B

18. 12. 2018 – exkurze 5. A, C

19. 12. 2018 – Vánoce na zámku Veltrusy, 6. A, C

19. 12. 2018 – jazyková exkurze (Německo, přihl. 7. – 9. tř.)

20. 12. 2018 – prevence 9. A, B

20. 12. 2018 – exkurze Pralinkárna, 5. A, C

21. 12. 2018 – vánoční program ve třídách

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY, řed. volno  (24. 12. 2018 – 7. 1. 2019)

.

leden 2019

3. – 4. 1. 2019 – ŘEDITELSKÉ VOLNO

9. 1. 2019 – předškoláci ve škole

14. – 18. 1. 2019 – lyžařský výcvik 7. A

17. 1. 2019 – olympiáda v dějepise, okresní kolo

19. 1. 2019 – Klub mladého diváka

21. – 25. 1. 2019 – lyžařský výcvik 7. B

23. 1. 2019 – pedagogická rada

28. 1. 2019 – hudební pořad  (I. a II. st.)

28. 1. 2019 – olympiáda v českém jazyce, okresní kolo

30. 1. 2019 – Prevence s Mili, prevent. program 6. a 7.tř.

31. 1. 2019 – celoškolní projekt Mimořádné události

31. 1. 2019 – vysvědčení

.

únor 2019

1. 2. 2019 – POLOLETNÍ PRÁZDNINY

5. 2. 2019 – fotografování na ročenky 9. A,B

7. 2. 2019 – divadelní představení – školní divad. kroužek – 1. stupeň

8. 2. 2019 – do hor na běžkách /přihlášení žáci/

11. 2. 2019 – předškoláci v prvních třídách /MŠ Vojkovice/

11. 2. 2019 – olympiáda NJ

11. 2. 2019 – Břichomluvec ve ŠD, ŠK

13. 2. 2019 – exkurze Náprstkovo muzeum, 7. A, B

13. 2. 2019 – školní parlament

13. 2. 2019 – přihlášky na SŠ (žáci 9. tříd)

14. 2. 2019 – preventivní program, 8. A, B

18. 2. 2019 – bruslení, 9. A, B

19. 2. 2019 – fotografování na ročenky, 5. A, B, C

19. 2. 2019 – Karneval ve ŠD I.

20. 2. 2019 – Karneval ve ŠD II.

20. 2. 2019 – předškoláci ve škole /dílničky pro děti a rodiče/

20. 2. 2019 – olympiáda zeměpis

21. 2. 2019 – protidrogový vlak (zájemci ze 6. tříd)

21. 2. 2019 – vernisáž školní výstavy „Cestování“, 17.00 hod.

22. 2. 2019 – olympiáda AJ

25. 2. – 3. 3. 2019 – JARNÍ PRÁZDNINY

.

březen 2019

4. 3. 2019 – KMD

7. 3. 2019 – exkurze pravěk, Muzeum Kralupy, 4. B

12. 3. 2019 – beseda s rodiči předškoláků v MŠ Veltrusy

13. 3. 2019 – divadlo v MŠ /1. A

13. 3. 3019 – exkurze pravěk, Muzeum Kralupy, 4. A

13. 3. 2019 – ZOO Praha, 6. A

14. 3. 2019 – beseda Prevence – reprodukční zdraví (9. A,B)

14. 3. 2019 – oblastní kolo – košíková dívky

20. 3. 2019 – ZOO Praha,6. B

20. 3. 2019 – vybíjená 4. – 5. tř.

26. 3. 2019 – SBĚR VÍČEK

27. 3. 2019 – SBĚR PAPÍRU

27. 3. 2019 – ZOO Praha, 8. B

27. 3. 2019 – Semiramis – 7. A, B

29. 3. 2019 – ZOO Praha, 6. C

.

duben 2019

2. 4. 2019 – Semiramis, 4. A, B

2. 4. 2019 – projekt 2. A, Zážitkem k porozumění

3. 4. 2019 – pedagogická rada

3. – 4. 4. 2019 – Ukliďme Česko

4. 4. 2019 – Semiramis, 6. A, B

5. 4. 2019 – vybíjená

8. 4. 2019 – Královská cesta Praha, 8. A, B

9. 4. 2019 – velikonoční trhy

9. 4. 2019 – projekt DOVE, dívky 7. A, B

9. 4. 2019 – beseda pro rodiče od 16.00 hod.

10. 4. 2019 – zápis do 1. tříd

10. 4. 2019 – biologická olympiáda

12. a 15. 4. 2019 – přijímací zkoušky 9. tř.

16. a 17. 4. 2019 – přijímací zkoušky 5. tř.

16. 4. 2019 – preventivní program 9. A, B

16. 4. 2019 – Zámek Veltrusy, 5. A, C

16. 4. 2019 – biologická olympiáda

17. 4. 2019 – Den Země /celoškolní projekt/

18. – 19. 4. 2019 – velikonoční prázdniny + státní svátek

18. 4. 2019 – prázdniny ve družině /přihlášení žáci/

24. 4. 2019 – třídní schůzky — konzultace 14 – 18 hod.

24. 4 2019  – exkurze botanická zahrada, 7. A

25. 4. 2019 – fotografování 2. B, C

25. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. B

25. 4. 2019 – Nota D

26. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. A

30. 4. 2019 – dopravní soutěž

duben 2019

2. 4. 2019 – Semiramis, 4. A, B

2. 4. 2019 – projekt 2. A, Zážitkem k porozumění

3. 4. 2019 – pedagogická rada

3. – 4. 4. 2019 – Ukliďme Česko

4. 4. 2019 – Semiramis, 6. A, B

5. 4. 2019 – vybíjená

8. 4. 2019 – Královská cesta Praha, 8. A, B

9. 4. 2019 – velikonoční trhy

9. 4. 2019 – projekt DOVE, dívky 7. A, B

9. 4. 2019 – beseda pro rodiče od 16.00 hod.

10. 4. 2019 – zápis do 1. tříd

10. 4. 2019 – biologická olympiáda

12. a 15. 4. 2019 – přijímací zkoušky 9. tř.

16. a 17. 4. 2019 – přijímací zkoušky 5. tř.

16. 4. 2019 – preventivní program 9. A, B

16. 4. 2019 – Zámek Veltrusy, 5. A, C

16. 4. 2019 – biologická olympiáda

17. 4. 2019 – Den Země /celoškolní projekt/

18. – 19. 4. 2019 – velikonoční prázdniny + státní svátek

18. 4. 2019 – prázdniny ve družině /přihlášení žáci/

24. 4. 2019 – třídní schůzky — konzultace 14 – 18 hod.

24. 4 2019  – exkurze botanická zahrada, 7. A

25. 4. 2019 – fotografování 2. B, C

25. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. B

25. 4. 2019 – Nota D

26. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. A

30. 4. 2019 – dopravní soutěž

duben 2019

2. 4. 2019 – Semiramis, 4. A, B

2. 4. 2019 – projekt 2. A, Zážitkem k porozumění

3. 4. 2019 – pedagogická rada

3. – 4. 4. 2019 – Ukliďme Česko

4. 4. 2019 – Semiramis, 6. A, B

5. 4. 2019 – vybíjená

8. 4. 2019 – Královská cesta Praha, 8. A, B

9. 4. 2019 – velikonoční trhy

9. 4. 2019 – projekt DOVE, dívky 7. A, B

9. 4. 2019 – beseda pro rodiče od 16.00 hod.

10. 4. 2019 – zápis do 1. tříd

10. 4. 2019 – biologická olympiáda

12. a 15. 4. 2019 – přijímací zkoušky 9. tř.

16. a 17. 4. 2019 – přijímací zkoušky 5. tř.

16. 4. 2019 – preventivní program 9. A, B

16. 4. 2019 – Zámek Veltrusy, 5. A, C

16. 4. 2019 – biologická olympiáda

17. 4. 2019 – Den Země /celoškolní projekt/

18. – 19. 4. 2019 – velikonoční prázdniny + státní svátek

18. 4. 2019 – prázdniny ve družině /přihlášení žáci/

24. 4. 2019 – třídní schůzky — konzultace 14 – 18 hod.

24. 4 2019  – exkurze botanická zahrada, 7. A

25. 4. 2019 – fotografování 2. B, C

25. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. B

25. 4. 2019 – Nota D

26. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. A

30. 4. 2019 – dopravní soutěž

duben 2019

2. 4. 2019 – Semiramis, 4. A, B

2. 4. 2019 – projekt 2. A, Zážitkem k porozumění

3. 4. 2019 – pedagogická rada

3. – 4. 4. 2019 – Ukliďme Česko

4. 4. 2019 – Semiramis, 6. A, B

5. 4. 2019 – vybíjená

8. 4. 2019 – Královská cesta Praha, 8. A, B

9. 4. 2019 – velikonoční trhy

9. 4. 2019 – projekt DOVE, dívky 7. A, B

9. 4. 2019 – beseda pro rodiče od 16.00 hod.

10. 4. 2019 – zápis do 1. tříd

10. 4. 2019 – biologická olympiáda

12. a 15. 4. 2019 – přijímací zkoušky 9. tř.

16. a 17. 4. 2019 – přijímací zkoušky 5. tř.

16. 4. 2019 – preventivní program 9. A, B

16. 4. 2019 – Zámek Veltrusy, 5. A, C

16. 4. 2019 – biologická olympiáda

17. 4. 2019 – Den Země /celoškolní projekt/

18. – 19. 4. 2019 – velikonoční prázdniny + státní svátek

18. 4. 2019 – prázdniny ve družině /přihlášení žáci/

24. 4. 2019 – třídní schůzky — konzultace 14 – 18 hod.

24. 4 2019  – exkurze botanická zahrada, 7. A

25. 4. 2019 – fotografování 2. B, C

25. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. B

25. 4. 2019 – Nota D

26. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. A

30. 4. 2019 – dopravní soutěž

duben 2019

2. 4. 2019 – Semiramis, 4. A, B

2. 4. 2019 – projekt 2. A, Zážitkem k porozumění

3. 4. 2019 – pedagogická rada

3. – 4. 4. 2019 – Ukliďme Česko

4. 4. 2019 – Semiramis, 6. A, B

5. 4. 2019 – vybíjená

8. 4. 2019 – Královská cesta Praha, 8. A, B

9. 4. 2019 – velikonoční trhy

9. 4. 2019 – projekt DOVE, dívky 7. A, B

9. 4. 2019 – beseda pro rodiče od 16.00 hod.

10. 4. 2019 – zápis do 1. tříd

10. 4. 2019 – biologická olympiáda

12. a 15. 4. 2019 – přijímací zkoušky 9. tř.

16. a 17. 4. 2019 – přijímací zkoušky 5. tř.

16. 4. 2019 – preventivní program 9. A, B

16. 4. 2019 – Zámek Veltrusy, 5. A, C

16. 4. 2019 – biologická olympiáda

17. 4. 2019 – Den Země /celoškolní projekt/

18. – 19. 4. 2019 – velikonoční prázdniny + státní svátek

18. 4. 2019 – prázdniny ve družině /přihlášení žáci/

24. 4. 2019 – třídní schůzky — konzultace 14 – 18 hod.

24. 4 2019  – exkurze botanická zahrada, 7. A

25. 4. 2019 – fotografování 2. B, C

25. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. B

25. 4. 2019 – Nota D

26. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. A

30. 4. 2019 – dopravní soutěž

duben 2019

2. 4. 2019 – Semiramis, 4. A, B

2. 4. 2019 – projekt 2. A, Zážitkem k porozumění

3. 4. 2019 – pedagogická rada

3. – 4. 4. 2019 – Ukliďme Česko

4. 4. 2019 – Semiramis, 6. A, B

5. 4. 2019 – vybíjená

8. 4. 2019 – Královská cesta Praha, 8. A, B

9. 4. 2019 – velikonoční trhy

9. 4. 2019 – projekt DOVE, dívky 7. A, B

9. 4. 2019 – beseda pro rodiče od 16.00 hod.

10. 4. 2019 – zápis do 1. tříd

10. 4. 2019 – biologická olympiáda

12. a 15. 4. 2019 – přijímací zkoušky 9. tř.

16. a 17. 4. 2019 – přijímací zkoušky 5. tř.

16. 4. 2019 – preventivní program 9. A, B

16. 4. 2019 – Zámek Veltrusy, 5. A, C

16. 4. 2019 – biologická olympiáda

17. 4. 2019 – Den Země /celoškolní projekt/

18. – 19. 4. 2019 – velikonoční prázdniny + státní svátek

18. 4. 2019 – prázdniny ve družině /přihlášení žáci/

24. 4. 2019 – třídní schůzky — konzultace 14 – 18 hod.

24. 4 2019  – exkurze botanická zahrada, 7. A

25. 4. 2019 – fotografování 2. B, C

25. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. B

25. 4. 2019 – Nota D

26. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. A

30. 4. 2019 – dopravní soutěž

duben 2019

2. 4. 2019 – Semiramis, 4. A, B

2. 4. 2019 – projekt 2. A, Zážitkem k porozumění

3. 4. 2019 – pedagogická rada

3. – 4. 4. 2019 – Ukliďme Česko

4. 4. 2019 – Semiramis, 6. A, B

5. 4. 2019 – vybíjená

8. 4. 2019 – Královská cesta Praha, 8. A, B

9. 4. 2019 – velikonoční trhy

9. 4. 2019 – projekt DOVE, dívky 7. A, B

9. 4. 2019 – beseda pro rodiče od 16.00 hod.

10. 4. 2019 – zápis do 1. tříd

10. 4. 2019 – biologická olympiáda

12. a 15. 4. 2019 – přijímací zkoušky 9. tř.

16. a 17. 4. 2019 – přijímací zkoušky 5. tř.

16. 4. 2019 – preventivní program 9. A, B

16. 4. 2019 – Zámek Veltrusy, 5. A, C

16. 4. 2019 – biologická olympiáda

17. 4. 2019 – Den Země /celoškolní projekt/

18. – 19. 4. 2019 – velikonoční prázdniny + státní svátek

18. 4. 2019 – prázdniny ve družině /přihlášení žáci/

24. 4. 2019 – třídní schůzky — konzultace 14 – 18 hod.

24. 4 2019  – exkurze botanická zahrada, 7. A

25. 4. 2019 – fotografování 2. B, C

25. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. B

25. 4. 2019 – Nota D

26. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. A

30. 4. 2019 – dopravní soutěž

duben 2019

2. 4. 2019 – Semiramis, 4. A, B

2. 4. 2019 – projekt 2. A, Zážitkem k porozumění

3. 4. 2019 – pedagogická rada

3. – 4. 4. 2019 – Ukliďme Česko

4. 4. 2019 – Semiramis, 6. A, B

5. 4. 2019 – vybíjená

8. 4. 2019 – Královská cesta Praha, 8. A, B

9. 4. 2019 – velikonoční trhy

9. 4. 2019 – projekt DOVE, dívky 7. A, B

9. 4. 2019 – beseda pro rodiče od 16.00 hod.

10. 4. 2019 – zápis do 1. tříd

10. 4. 2019 – biologická olympiáda

12. a 15. 4. 2019 – přijímací zkoušky 9. tř.

16. a 17. 4. 2019 – přijímací zkoušky 5. tř.

16. 4. 2019 – preventivní program 9. A, B

16. 4. 2019 – Zámek Veltrusy, 5. A, C

16. 4. 2019 – biologická olympiáda

17. 4. 2019 – Den Země /celoškolní projekt/

18. – 19. 4. 2019 – velikonoční prázdniny + státní svátek

18. 4. 2019 – prázdniny ve družině /přihlášení žáci/

24. 4. 2019 – třídní schůzky — konzultace 14 – 18 hod.

24. 4 2019  – exkurze botanická zahrada, 7. A

25. 4. 2019 – fotografování 2. B, C

25. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. B

25. 4. 2019 – Nota D

26. 4. 2019 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. A

30. 4. 2019 – dopravní soutěž

.

školní rok 2017/2018

ZÁŘÍ

4. 9. 2017 – slavnostní zahájení školního roku – hřiště 7.50 hod.

6. 9. 2017 –  třídní schůzky 6.AB

11. 9. 2017 – třídní schůzky 5. AB

11. –12. 9. 2017  – adaptační kurz 6.A

13. –14. 9. 2017 – adaptační kurz 6.B

15. 9. 2017  – adaptační kurz 6.AB

13. 9. 2017  –  Prevence /vlak/-8.AB /po 3. vyučovací hodině/

14. 9. 2017  –  Prevence /vlak/-9.AB /po 3. vyučovací hodině/

18. 9.2017 – třídní schůzky 4. A,B,C

19. 9. 2017 – sběr papíru

20. 9. 2017 – sběr víček

25. 9. 2017  –  Podzimní setkání – od 15 hodin na školním hřišti

29. 9. 2017  – ředitelské volno

.

ŘÍJEN

3. 10. 2017 – fotografování, 1.stupeň

6.  10.  2017 – ZOO Praha, 4 A, B, C

11. 10. 2017 – projekt Patron (6. tř., MŠ)

12. 10. 2017 – Den pro rodiče (4. B)

18. 10. 2018 – předškoláci ve škole (s MŠ) 14.15 – 15.00 hod

26. – 27. 10. 2017 – podzimní prázdniny

.

LISTOPAD

1.11. 2017 – preventivní program Semiramis 5. A, B

1.11. 2017 – SCIO testování, 9. ročník

2.11. 2017 – kazuistický seminář (6.B od 14 hod.)

6.11. 2017 – Planetárium 6.A,B

7.11. 2017 – Minifotbal – starší žáci

7. 11. 2017 –  Vzpoura úrazům – preventivní program /2.A + 2.B + 6.A/

9.11. 2017 –  Vzpoura úrazům – preventivní program /4.B + 4.C + 4.A/

10.11. 2017 – Vzpoura úrazům – preventivní program /5.A + 5.B/

13.11. 2017 – Vzpoura úrazům – preventivní program /6.B + 3.B + 3.A/

14.11. 2017 – Vzpoura úrazům – preventivní program /7.A + 7.B/

15.11. 2017 – pedagogická rada

15. 11.2017 – Vánoční dílny 4.B – pro žáky a rodiče

17. 11. 2017 – státní svátek

21.11. 2017 – sběr papíru

22.11. 2017 sběr víček

22.11. 2017 – třídní schůzky – konzultační odpoledne 14 – 18 hodin    

23.11. 2017 – ZOO Praha – 3. AB

23. 11. 2017 – výjezd Tep faktor 8.AB  /týmová hra/

23. 11. 2017 – preventivní program Semiramis 4. A

24.11. 2017 – Červený den – projektový den 4.B

27.11. 2017 – anglické divadlo pro 4. a 5. ročník

27. 11. 2017 – Earth the amazing place – kino Kralupy n. Vlt. – 6.AB

28.11. 2017 –  Normální je nekouřit – 6. A, B

28. 11. 2017 – Reprodukční zdraví – 9. A

29.11. 2017 – Bezpečnost v kyberprostoru – 7. A, B

29. 11. 2017 – Reprodukční zdraví – 9. B

.

PROSINEC

1.12. 2017 – Klub mladého diváka

3.12. 2017 – Rozsvěcení vánočního stromku ve Veltrusích

4.12.2017 –  Divadlo Merkur – 8.AB

5.12. 2017 – Vánoční trhy ve škole – v dopoledních hodinách

7. 12. 2017 – Volba povolání 9.AB

13. 12. 2017 – Školní parlament

13. 12. 2017 – bruslení 4. C

15. 12. 2017 – Exkurze 7.AB

18.12. 2017 – Planetárium 5.AB

18. 12. 2017 – zpívání na schodech /6. – 7. ročník/

19. 12 2017 – Jazyková exkurze – Vídeň

19. 12. 2017 – Vánoce na zámku – 4. C

19. 12. 2017 – zpívání na schodech /1. – 5. ročník/

20.12. 2017 – preventivní program – 8.AB (HIV, AIDS)

20. 12. 2017 – preventivní program Semiramis 4.BC

21.12. 2017 – preventivní program – 8.AB

22.12. 2017 – Můj patron – besídka 6.AB s MŠ

22. 12. 2017 – zpívání na schodech /8. – 9. ročník/

23. 12. – 2. 1. 2018 – vánoční prázdniny

.

LEDEN

5. 1. 2018 – preventivní program Jules a Jim, 2. A, 3. B

9. 1. 2018 – preventivní program 6. AB (o šikaně)

10. 1. 2018 – projekt Patron /6.A,B v MŠ, předškoláci ve škole/

……………….Školní parlament – účast starosty města

12. 1. 2018 – preventivní program Jules a Jim, 2. B, 3. A

15. – 19. 1. 2018 – lyžařský výcvik 7. A

19. 1. 2018 – preventivní program Jules a Jim, 2. A, 3. B

……………….Školní parlament – účast starosty města

12. 1. 2018 – preventivní program Jules a Jim, 2. B, 3. A

15. – 19. 1. 2018 – lyžařský výcvik 7. A

19. 1. 2018 – preventivní program Jules a Jim, 2. A, 3. B

20. 1. 2018 – Školní ples pro rodiče a přátele školy, 20.00 hod.

22. – 26. 1. 2018 – lyžařský výcvik 7. B

24. 1. 2018 – hudební pořad (I. stupeň, 8.tř., 9. tř.)

26. 1. 2018 – preventivní program 9. AB (holocaust)

29. 1.2018 – zahájení výstavy Rodino, vyprávěj /18.00 hod./

31. 1. 2018 – mimořádné události (celoškolní projekt), vysvědčení

31. 1. 2018 – KMD

.

ÚNOR

2. 2. 2018 – POLOLETNÍ PRÁZDNINY

5. – 9. 2. 2018 – Projekt Edison /5. – 9. roč., rodilý mluvčí v hodinách Aj/

6. 2. 2018 – Olympiáda NJ – okresní kolo – Kralupy nad Vlt.

7. 2. 2018 –  Olympiáda AJ – školní kolo

8. 2. 2018 – Biologická olympiáda – školní kolo

9. 2. 2018 –  Jules a Jim – preventivní program, 3. A, 2.B

12. 2. 2018 – fotografování na ročenky /5.A, 9.A, 9.B/

13. 2. 2018 – Sběr víček

14. 2. 2018 – Sběr papíru

14. 2. 2018 – přihlášky na SŠ a SOU 9. A, B /13.30 – 17.30 hod./

14. 2.  2018 – karneval ve ŠD (I., II., III. odd.)

15. 2. 2018 – karneval ve ŠD (IV., V., VI. odd.)

15. 2. 2018 – divadlo Kralupy nad Vlt. (1. a 2. ročník)

15.  2. 2018 – sportovní exkurze – běžky (přihlášení žáci od 5. tř.)

16. 2. 2018 – olympiáda AJ (okresní kolo)

19. – 23. 2. 2017 – JARNÍ PRÁZDNINY  

28. 2. 2018 – Olympiáda Z  – okresní kolo – Kralupy nad Vlt.

28. 2. 2018 – Protidrogový vlak – exkurze /zájemci – přednostně 6. a 7. roč./

.

BŘEZEN
1.3.2018 – basketbal, oblastní kolo

3. 3. 2018 – KMD

5. 3. 2018 – fotografování – ročenky 5. B

6. 3. 2018 – olympiáda – chemie

8. 3. 2018 – bruslení 8. A, B

9. 3. 2018 – prevent. program, Semiramis, 6. A,B

9. 3. 2018 – ZOO Praha, 8.A,B

12. 3. 2018 – Černé divadlo, 3. A, B

12. – 16. 3. 2018 – třídní projekt 4. B – Březen,  měsíc knihy

14. 3. 2018 – předškoláci ve škole (s rodiči)

14. 3. 2018 – Kdo se bojí filharmonie (8. A,B)

14. 3. 2018 – školní parlament

20. 3. 2018 – preventivní program pro 1. stupeň

20. 3. 2018 – vybíjená 4. a 5. tř.

22. 3. 2018 – VELIIKONOČNÍ TRHY ve škole

22. 3. 2018 – prevent. program, Semiramis, 4.A,B

26. 3. 2018 – ZOO Praha, 2. A, B

29. 3. 2018 – VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

.

DUBEN

5. 4. 2018 – Semiramis, prevence 4. B, 6. A,B

10. 4. 2018 – prevence 8. A,B

11. 4. 2018 – třídní schůzky 14.00 – 18.00 hod.

12. 4. 2018 – biologická olympiáda

17. – 20. 4. 2018 – výlet, exkurze –  8. AB

18. 4. 2018 – zápis do 1. tříd

19. 4. 2018 – bruslení 4. A

23. 4. 2018 – biologická olympiáda

……………… – volba povolání Mělník – 8. A

24. 4. 2018 – volba povolání Mělník – 8. B

……………….- – dopravní soutěž

……………….. – kino Kralupy nad Vlt., 5. A,B

25. 4. 2018 – Den Země – celoškolní projekt

26. 4. 2018 – Nota D – školní kolo soutěže

………………..Sběr víček

27. 4. – 4. 5. 2018 – škola v přírodě 3. A,B

……………….Sběr papíru

30. 4. 2018 – ředitelské volno 

.

KVĚTEN

2. 5. 2018 – schůzka SRPŠ

7. 5. 2018 – ředitelské volno

9. 5. 2018 – Workshop – 9.AB – Migrace a doba postpravdivá

………………. exkurze – Botanicus /7.A.B/

………………..výukový program zámek Veltrusy – 6.A,B

10. 5. 2018 – KMD

…………………Pohár rozhlasu – atletika ml. žáci

přednáška ve ŠD – papoušci

11. 5. 2018 – prevence – kyberprostor – 4.ABC

…………………Pohár rozhlasu – atletika st. žáci

14. 5. 2018 – divadlo Praha – 4.ABC

…………………test Moje plus scio, 8. A,B

…………………Dove – projekt pro děvčata

15. 5. 2018 –  Environmentální exkurze – pro 2. stupeň

………………….Pracovní právo – 9.AB /při odpoledním vyučování/

………………….Nota D

16. 5. 2018 –  Den boje proti rakovině

………………….Americký den – rodilí mluvčí v hodinách AJ

17. 5. 2018 – Muzeum Kralupy (ŠD VI. odd.)

…………………Biologická olympiáda (krajské kolo kat. C)

18. 5. 2018 – exkurze fitcentrum 9. A

………………..preventivní program „To je zákon, kámo“ – 6. A,B

21. 5. 2018 – Semiramis – 5.A,B

22. 5. 2018 – BOVYS – maskot do tříd 1. – 3. třídy

23. 5. 2018 –  Webinerář – 8.AB, 9.AB – prevence

………………….Odpoledne s předškoláky a jejich rodiče

24. 5. 2018 –  Židovské muzeum, Hanin kufřík – exkurze

25. 5. 2018 – Exkurze fitcentrum 9. B

…………………Biologická olympiáda (krajské kolo kat. D)

…………………Atletický trojboj  – 1. st.

29. 5. 2018 –  sběr víček

30. 5. 2018 –  Prevence 8.AB

………………….sběr papíru

31. 5. – 4. 6. 2018 – obhajoba absolventských prací – 9. tř.

.

ĆERVEN

1..6. 2018 – Kladruby – exkurze – 2. stupeň

……………….Exkurze zámek Nelahozeves, 4.C

4. 6. 2018 – Výlet ZOO Praha, 1. A,B,C

……………….Zahradnické putování – exkurze 7. A

……………….Obhajoby absolventských prací žáků 9. tříd

5. 6. 2018 – Anglické divadlo,  8. a 9. ročník

……………….Výlet ZOO Ústí nad Labem, 5. A,B

6. – 7. 6. 2018 – Výlet – 9.AB

……………………..Dopravní soutěž – krajské kolo ml. žáci

8. 6. 2018 – výlet 6. A – Jump arena

11. 6. 218 – Zahradnické putování – exkurze 7. B

……………….Zážitkem k porozumění – projekt 1. A

……………… Obhajoby absolventských prací žáků 9. tříd

12. 6. 2018 – celostátní kolo soutěže „Mladý chemik“

13. 6. 2018 – Školní výlet 2. A, B  – zámek Loučeň

14. 6.2018 – Prevence 7.AB – dívky

15. 6. 2018 – Fotografování tříd

18. 6. 2018 – Školní výlet 7. A, B – lanové centrum

…………………Školní výlet 6. B – laser game

19. 6. 2018 –  BEZVA DEN od 15.00 hod.  

20. 6. 2018 – Třídní schůzky pro rodiče budoucích prvňáčků

21. 6. 2018 – Školní výlet 4. A

…………………Školní výlet 3. A, B

25. 6. 2018 – Výměna učebnic – 1. stupeň,  sportovní den – 2. stupeň

26. 6. 2018 – Sportovní den – 1. stupeň, výměna učebnic – 2. stupeň

…………………Rozloučení s 5. A

27. 6. 2018 – Mimořádné události – celoškolní projekt

28. 6. 2018 – Vyhodnocení školního roku

………………….Slavnostní zakončení – zámek Veltrusy /16.30 – 9.A + 17.30 – 9. B/

29. 6. 2018 – Vysvědčení + závěr školního roku

.

šk. rok 2016/2017

1. 9. 2016 – slavnostní zahájení školního roku

7. 9. 2016 – třídní schůzky 6. A, B

14. 9. 2016 – Muzeum Kralupy – 9. A, B – výukový program

21. 9. 2016 – Muzeum Kralupy – 8. A, B – výukový program

21. 9. 2016 – třídní schůzky 1. A, B od 17.00 hod.

21. 9. 2016 – třídní schůzka 5. A od 17.00 hod.

22. 9. 2016 – sběr víček

23. 9. 2016 – sběr papíru

26. 9. 2016 – třídní schůzky 2. A, B

28. 9. 2016 – státní svátek

29. 9. 2016 – PODZIMNÍ SETKÁNÍ na školním hřišti od 15.00 hod.

.

říjen 2016

3. 10. 2016 – Coca-Cola cup

4. – 6. 10. 2016 – adaptační kurz 6. A, B – Březová

10. 10. 2016 – dopravní hřiště, 4. B

11. 10. 2016 – ZOO Praha, 4. A

12. 10. 2016 – Burza vzdělávání Mělník – 9. ročník

12. 10. 2016 – přípravka pro předškoláky

13. 10. 2016 – ZOO Praha, 5. B

14. 10. 2016 – ZOO Praha, 5. A

18. 10. 2016 – Úřad práce Mělník – volba povolání, 9. roč.

18. 10. 2016 – dopravní hřiště, 4. A

20. 10. 2016 – přednáška „Naše houby“ – 3. A, B, C, 6. A, B

24. 10. 2016 – ekolog. program Tonda Obal na cestách

26. – 27. 10. 2016 – podzimní prázdniny

28. 10. 2016 – státní svátek

.

listopad 2016

1.11. 2016 – Rozhlédni se – preventivní program (I. – IV. odd. ŠD)

1.11. 2016 – prevent. program Semiramis (4. A, B)

2. 11. 2016 – fotografování (1. stupeň, sady fotografií)

2. 11. 2016 – exkurze volba povolání, OU Roudnice (9. ročník)

7. 11. 2016 – beseda Povídání o knihovně (3.ročník)

8. 11. 2016 – prevent. program Radek Banga

8. 11. 2016 – Když chceš, tak to dokážeš – 6., 7. ročník

8. 11. 2016 – Nenech se ovládnout – 8., 9. ročník

8. 11. 2016 – KMD

9. 11. 2016 – třídní schůzky od 14.00 – 18.00 hod. (konz. odpoledne)

10. 11. 2016 – prevent. program Městské policie – 1. ročník

11. 11. 2016 – preventivní program, spaní ve škole – 7. A, B

14. 11. 2016 – Povídání o knhovně, exkurze – 3. A, B, C

15. 11. 2016 – prvent. program Prevcentrum, řešení šikany – 9. B

18. 11. 2016 – ředitelské volno

23. 11. 2016 – předškoláci ve škole

24. 11. 2016 – prevent. program Semiramis (5. A, 6. A)

28. 11. 2016 – prevent. program Prevcentrum, řešení šikany  – 9. B

.

prosinec 2016

1.12. 2016 – Mikulášská nadílka ve ŠD (I. – IV. odd.)

2. 12. 2016 – Divadlo Gong, 2. A, B, 3. A,B,C

5. 12. 2016 – Mikuláš ve škole

8. 12. 2016 – sběr víček

9. 12. 2016 – sběr papíru

9. 12. 2016 – Poznávací zájezd Míšeň, Drážďany

12. 12. 2016 – Povídání o knihovně, 5. A, B

13. 12. 2016 – Vánoční jarmark (výtěžek bude předán SRPŠ a použit na novou PC učebnu a školné pro  Alsenyho)

13. 12. 2016 – Vánoční besídka pro rodiče –  1. A

14. 12. 2016 – Prevcentrum, prev. program řešení šikany, 9. B

……………….. – Parlament

…………………. Vánoční besídka pro rodiče – 2. A

16. 12. 2016 – preventivní program 7. A, B

16. 12. 2016 – Zámek Veltrusy – výukový program 1. A, B

17. 12. 2016 – koncert sboru Tutti Cantate (Na Závisti, 17.00 hod.)

19. 12. 2016 – Povídání o knihovně (2. část v Městské knihovně), 5. ročník

………………….. Zámek Veltrusy – výukový program 8. A, B

20. 12. 2016 – Zámek Veltrusy – výukový program 5. A, B

Divadlo kouzel Pavla Kožíška – ŠD

21. 12. 2016 – Zpívání na schodech

22. 12. 2016 – exkurze Praha – 8. A, B

22. 12. 2016 – projekt Patron – 6. A, B – besídka s MŠ

23. 12. – 2. 1. 2017 – vánoční prázdniny

.

leden 2017

4. 1. 2017 – třídní schůzky 6. A, B

9. 1. 2017 – exkurze – knihovna Veltrusy, 4. tř.

10. 1. 2017 – divadlo VeTři – 1., 2. třída (chování ke spolužákům)

………………   divadlo VeTři – 3. – 5. třída  (internet a jeho využívání)

11. 1. 2017 – Prevcentrum – řešení šikany, 9. B

15. 1. 2017 – KMD

16. 1. 2007 – exkurze – knihovna Veltrusy, 4. tř.

…………………exkurze – Česká televize, 2. A, B

17. 1. 2017 – Prevcentrum – řešení šikany, 9. A

18. 1. 2007 – schůzka SRPŠ

21. 1. 2017 – 17. školní ples, 20.00 hod.

25. 1. 2017 – pedagogická rada – pololetní hodnocení

21. – 28. 1. 2017 – lyžařský výcvik 7. tříd

31. 1. 2017 – celoškolní projekt Mimořádné události, vysvědčení

.

únor 2017

1.2. 2017 – olympiáda ČJ – okresní kolo

2. 2. 2017 – biologická olympiáda – školní kolo

3. 2. 2017 – POLOLETNÍ PRÁZDNINY

6. 2. 2017 – olympiáda NJ – okresní kolo

7. 2. 2017 – přihlášky na SŠ,  9. třídy

……………….fotografování 9. tříd – ročenky

9. 2. 2017 – sběr víček

10. 2. 2017 – sběr papíru

13. – 17. 2. 2017 – JARNÍ PRÁZDNINY

20. 2. 2017 – Moderní je nekouřit, ACET – 6. A, B

…………………Bruslení – 7. A, B

21. 2. 2017 – Nebezpečí v kyberprostoru, ACET – 7. A, B

foto ročenky, 5. třídy

…………………zeměpisná olympiáda – okresní kolo

22. 2. 2017 – AIDS, ACET – 8. A, B

……………….  Plánované rodičovství, ACET – 9. A, B

22. 2. 2017 – Karneval pro děti ze ŠD (I., II. odd.)

23. 2. 2017 – olympiáda AJ – okresní kolo

………………….Karneval pro děti ze ŠD (III. – VI. odd.)

28. 2. 2017 – předškolní přípravka pro děti s rodiči

.

březen 2017

1.3.2017 – Bedřichov, běžky

3. 3. 2017 – preventivní program 7. A, B

3. 3. 2017 – chemická olympiáda, okresní kolo

8. 3. 2017 – Náprstkovo muzeum

22. 3. 2017 – KMD

23. 3. 2017 – ZOO Praha, 4. B

27. 3. 2017 – exkurze ZOO, 8. třídy

29. 3. 2017 – třídní schůzky 3. třídy

31. 3. 2017 – ZOO Praha, 9. třídy

duben 2017

3. 4. 2017 – sběr víček

3. – 21. 4 2017 – testování SCIO 5., 7. ročník

4. 4. 2017 – sběr papíru

4. 4. 2017 – olympiáda z matematiky

5. 4. 2017 – zápis do 1. tříd

5. 4. 2017 – Bajky pana Ezopa – divadlo 2., 3. ročník

6. 4. 2017 – vernisáž dětských prací, výstavní síň Veltrusy

7. 4. 2017 – divadlo Kralupy, 9.ročník

7. 4. 2017 – vybíjená – oblastní kolo 4. a 5. tříd

10. 4. 2017 – velikonoční jarmark

10. 4. 2017 – biologická olympiáda

11. 4. 2017 – geologická exkurze, přihlášení zájemci

11. 4. 2017 – Mc Donald´s cup, minikopaná 1. – 3. třída

11. 4. 2017 – letecké muzeum Kbely, 1. ročník

12. 4. 2017 – první kolo přijímacích zkoušek

13. – 14. 4. 2017 – velikonoční prázdniny

18. 4. 2017 – ředitelské volno (ŠD v provozu)

18. – 23. 4. 2017 – škola v přírodě 3. A, B, C, penzion Bartoškova pec, Ondříkovice

19. 4. 2017 – druhé kolo přijímacích zkoušek

20. 4. 2017 – Coca cola cup – dívky

20. 4. 2017 – biologická olympiáda – okesní kolo kat. C

21. 4. 2017 – Nota D – školní kolo

21. 4. 2017 – spaní ve škole – 6. ročník

24. 4. 2017 – Den země – celoškolní projekt

24. 4. 2017 – dopravní soutěž – okresní kolo

25. 4. 2017 – History park Ledčice,  I. a II. odd. ŠD

26. 4. 2017 – divadlo Praha, 1. ročníky

26. 4. 2017 – TŘÍDNÍ SCHŮZKY

27. 4. 2017 – třídní schůzky 1. B od 16.00 hod.

.

květen 2017

3. 5. 2017 – fotografování tříd

3. 5. 2017 – školní parlament

4. 5. 2017 – exkurze Praha – 9. A, B

9. – 26. 5. 2017 – testování SCIO, 9. ročníky

10. 5. 2017 – charit. akce Den proti rakovině

10. 5. 2017 – divadlo The Bear Educational Theatre – angl. divadlo pro 5., 6. ročníky

10. 5. 2017 – atletika Neratovice

10. 5. 2017 – Nota D, Kralupy – vítězové školního kola

11. 5. 2017 – exkurze Praha, 7. ročník

12. 5. 2017 – projekt patron

12. – 19. 5. 2017 – škola v přírodě 4. A, B, chata Muhu, Jindřichov

15. – 16. 5. 2017 – volba povolání, 8. ročníky

17. – 18. 5. 2017 – Semiramis, 5. a 6. ročníky

19. – 26. 5. 2017 – škola v přírodě 2. A, B, chata Muhu, Jindřichov

21. – 27. 5. 2017 – Velká Británie, jazyková exkurze

23.5. 2017 – Semiramis, 4. ročníky

31. 5. 2017 – projekt „Americký den“

.

červen 2017

1.6. 2017 – KMD

1.6.2017 – obhajoba absolventských prací – 9, A, B

1.6.2017 – sběr papíru

2. 6. 2017 – sběr víček

5. – 9. 6. 2017 – škola v přírodě 5. ročník, Mileta, Pec pod Sněžkou

5. – 7. 6. 2017 – výlet 9. A, B

12. 6. 2017 – exkurze elektrárna Miřejovice, 8. A, B

13. 6. 2017 – ZOO Zájezd, výlet 1. A, B

13. 6. 2017 – BEZVA DEN od 15.00 hod. na školním hřišti

15. 6. 2017 – Můj patron – 9. A, B + 3. A, B, C

16. 6. 2017 – exkurze „fitko“, 9. A

16. 6. 2017 – atletický trojboj, 1. stupeň, Neratovice

21. 6. 2017 – Křivoklát, výlet 2. A, B

22. 6. 2017 – ukázka aktivit  Veselá věda – ŠD

26. 6. 2017 – sportovní den – 2. stupeň, třídnické práce, učebnice – 1. stupeň

27. 6. 2017 – sportovní den – 1. stupeň, třídnické práce, učebnice – 2. stupeň

27. 6. 2017 – rozloučení s první třídou – 1. B

28. 6. 2017 – mimořádné události, celoškolní projekt

29. 6. 2017 – slavnostní vyhodnocení školního roku

29. 6. 2017 – slavnostní vyřazení žáků, zámek Veltrusy  – 16.30 hod. 9.A, 17.30 hod. 9.B

30. 6. 2017 – vysvědčení

:

ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

září 2015

1. 9. 2015 – slavnostní zahájení školního roku

11. – 18. 9. škola v přírodě – 4.AB /Jindřichov/

16. – 19. 9. adaptační pobyt – 6. AB – ve škole

29. 9. Jak vzniká hudba – 6.AB

.

říjen 2015

1. 10. 2015 – Podzimní setkání od 15.00 hod., Plakátek

5. 10. 2015 – Volba povolání – Úřad práce Mělník 9.B

6. 10. 2015 – ZOO Praha, 6. A, B

7. 10. 2015 – Přespolní běh – krajské kolo, dívky

12. 10. 2015 – Volba povolání – Úřad práce Mělník 9.A

13. 10. 2015 – Prales dětem – přednáška (ve škole)

14. 10. 2015 – předškolní přípravka

19. 10. 2015 – Maryša – divadlo (9. tř.)

20. 10. 2015 – Hodina zpívání ve zvěřinci – 3. A, B, 4. A, B

26. 10. 2015 – Dopravní hřiště Mělník, 4. A

27. 10. 2015 – Dopravní hřiště Mělník, 4. B

29. – 30. 2015 – Podzimní prázdniny

.

listopad 2015

4. 11. 2015 – Klabzubova jedenáctka – divadlo Praha, 5. A, B

6. 11. 2015 – fotografování – 1. stupeň (sady fotografií)

11. 11. 2015 – přípravka pro předškoláky

16. 11. 2015 – ředitelské volno

18. 11. 2015 – třídní schůzky od 17.00 hod.

19. 11. 2015 – exkurze 8. ročník (volit. předmět Z, AJ)

19. 11. 2015 – florbal

30. 11. 2015 – divadlo Rokoko, Klub mladého diváka

.

prosinec 2015

2. 12. 2015 – Když v pekle sněžilo, Libochovice (III. – VI. odd. ŠD)

3. 12. 2015 – turnaj ve florbalu

3. 12. 2015 – Mikuláš ve školní družině

4. 12. 2015 – Mikuláš ve škole

7. 12. 2015 – sběr víček

8. 12. 2015 – sběr papíru

8. 12. 2015 –  8. třídy (Scio testy)

9. 12. 2015 – přípravka pro předškoláky

11. 12. 2015 – Kočičí zahrada (prevent. program, 3. tř.)

17. 12. 2015 Vánoční jarmark (jarmark, dílničky, kulturní program) od 16 hod.

Vánoční prázdniny

.

leden 2016

8. 1. 2016 – Kočičí zahrada,  3. A, B

13. 1. 2016 – Předškoláci ve škole

16. – 23. 1. 2016 – Lyžařský výcvik 7. tříd, Pec pod Sněžkou

19. 1. 2016 – Olympiáda z dějepisu

19. 1. 2016 – 4. A, B – Vltava Kralupy nad Vlt.

22. 1. 2016 – Kočičí zahrada, 3. A, B

22. 1. 2016 – Preventivní program – 6. třídy

23. 1. 2016 – Školní ples pro rodiče a přátele školy

25. 1. 2016 – Protidrogový vlak (přihlášení žáci 2. stupně)

27. 1. 2016 – Zápis do 1. tříd

.28. 1. 2016 – Mimořádné události – celoškolní projekt + vysvědčení za 1. pol.

29. 1. 2016 – Pololetní prázdniny

.

únor 2016

1. – 5. 2. 2016 – Jarní prázdniny

8. 2. 2016 – olympiáda ČJ – okresní kolo

9. 2. 2016 – preventivní program Veselé zuby – 1. A, B

10. 2. 2016 – náhradní termín zápisu do 1. tříd, 13.00 – 15.00 hod.

12. 2. 2016 – fotografování 9. tříd (ročenky)

12. 2. 2016 – preventivní program Kočičí zahrada – 3. A, B

15. 2. 2016 – Čas proměn (dívky 6. A, B)

16. 2. 2016 – olympiáda zeměpis – okresní kolo

18. 2. 2016 – olympiáda AJ – okresní kolo

18. 2. 2016 – florbal

19. 2. 2016 – hudební pořad (4. – 9. třídy)

23. 2. 2016 – sběr víček

23. 2. 2016 – Karneval ve školní družině (III. – VI. oddělení)

24. 2. 2016 – sběr papíru

24. 2. 2016 –  9. ročník – přihlášky na střední školy a učiliště, 13.30 hod – 17.30h.

25. 2. 2016 – Karneval ve školní družině (I. – II. oddělení)

26. 2. 2016 – preventivní program Kočičí zahrada – 3. A, B

.

březen 2016

2. 3. 2016 – ZOO Praha, 1. A, B

3. 3. 2016 – vernisáž dětských prací „Čarovný les“,  Výstavní síň Veltrusy

4. 3. 2016 – preventivní program – 6. A, B

8. 3. 2016 – preventivní program Semiramis – 5. A, B

11. 3.2016 – preventivní program Kočičí zahrada  – 3. A, B

16. 3. 2016 -Předškoláci ve škole (přípravka)

17. 3. 2016 – florbal

21. 3. 2016 – preventivní program – 6. A, B

22. 3. 2016 – Velikonoční jarmark

24. – 25. 3. 2016 – Velikonoční prázdniny

.

duben 2016 – Měsíc překonávání překážek (celoškolní projekt)

5. 4. 2016 – matematická olympiáda

7. 4. 2016 – beseda ve ŠD – Policie ČR

7. 4. 2016 – Coca cola cup

8. 4. 2018 – Zahrada, divadelní představení – 1. A, B, 2. A, B, C

11. 4. 2016 – sběr víček

11. 4. 2016 – preventivní program – 6. ročník

11. 4. 2016 – dopravní hřiště 4. A

12. 4. 2016 – sběr papíru

12. 4. 2016 – Měsíc překonávání překážek – 1. stupeň (projektový den)

13. 4. 2016 – biologická olympiáda

13. 4. 2016 – třídní schůzky od 17.00 hod.

14. 4. 2016 – Planeta Země, Filipíny – 2. stupeň

14. 4. 2016 – dopravní hřiště 4. B

15.  4. 2016 – preventivní program Kočičí zahrada – 3. A, B

17. – 22. 4. 2016 – škola v přírodě Sloup v Čechách –  2. A, B, C

18. – 24.  4. 2016 –  angličtina s rodilým mluvčím – 2. stupeň, přihlášení žáci

18. 4. 2016 – Den Země – 1. A, B (zámek Veltrusy)

19. 4. 2016 – preventivní program Semiramis – 5. A, B

20. 4. 2016 – předškoláci ve škole

21. 4. 2016 – Jarní setkání

21. 4. 2016 – biologická olympiáda

23. – 30. 4. 2016 – škola v přírodě Příchovice – 5. A, B

25. 4. 2016 – Neviditelná výstava – 7. ročník

26. 4. 2016 – Klub mladého diváka

26. 4. 2016 – Dopravní soutěž

27. 4. 2016 – Nota D (pěvecká soutěž, školní kolo)

29. 4. 2016 – preventivní program Kočičí zahrada – 3. A, B

.

květen 2016

29. 4. – 6. 5. 2016 – škola v přírodě Josefův Důl –  8. A, B

30. 4. – 6. 5. 2016 – škola v přírodě Albrechtice v Jiz. horách – 6. A, B

2. 5. 2016 – preventivní program Semiramis, 4. A, 5. B

5. 5. 2016 – školní výlet 3. A, B

10. 5. 2016 – exkurze Ostrá – 7. A, B

11. 5. 2016 – preventivní program Apla – 8. A, B

12. 5. 2016 – Den Země (2. – 9. ročník)

12. 5. 2016 – divadlo Praha, 1. A, B

13. 5. 2016 – Kočičí zahrada, preventivní program 3. A, B

13. 5. 2016 – Klub mladého diváka

16. 5. 2016 – exkurze 5. A, B, Židovské muzeum

17. 5. 2016 – fotografování tříd

23. – 26. 5. 2016 – školní výlet, exkurze 9. A. B

24. – 25. 5. 2016 – volba povolání 8. A, B

25. 5. 2016 – kino Kralupy nad Vlt., 5. A, B

26. 5. 2016 – biologická olympiáda, krajské kolo

27. 5. 2016 – Kočičí zahrada, 3. A, B

30. 5. 2016 – Anglický den + sportovní odpoledne

31. 5. 2016 – sběr víček + 1. 6. 2016 – sběr papíru

.

červen 2016

1. 6. 2016 – exkurze Kladruby

1. 6. 2016 – sběr papíru

2. 6. 2016 – školní výlet 2. B, C

3. 6. 2016 – absolventské práce (odevzdání práce)

3. 6. 2016 – Banal Fatal – 6. A, B

7. 6. 2016 – schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků od 17.00 hod., s sebou 1000,- na pomůcky

8. 6. 2016 – předškoláci ve škole

9. 6. 2016 – skákání přes švihadla

10. 6. 2016 – atletický trojboj

13. – 15. 6. 2016 – obhajoby absolventských prací žáků 9. tříd

18. 6. 2016  – Bezva den

21. 6. 2016 – sportovní den 1. – 2. třída

22. 6. 2016 – sportovní den 3. – 5. třída

22. 6. 2016 – školní výlet 1. třídy

22. 6. 2016 – výměna učebnic – 2. stupeň

23. 6. 2016 – ředitelské volno

24. 6. 2016 – ředitelské volno

27. 6. 2016 – výměna učebnic 1. stupeň

27. 6. 2016 – sportovní den, 2. stupeň

28. 6. 2016 – celoškolní projekt Mimořádné události

29. 6. 2016 – vyhodnocení školního roku

29. 6. 2016 – slavnostní vyřazení žáků 9. tříd na zámku (9. A – 16.30, 9. B – 17.30 hod.)

30. 6. 2016 – vysvědčení

..

Školní rok 2014/2015

září 2014

1. 9. 2014 – slavnostní zahájení školního roku 2014/2015

9. 9. 2014 – Pravěk (Muzeum Kralupy) – pro přihlášené žáky

10. 9. 2014 – třídní schůzky 6. A,B

17. 9. 2014 – exkurze Nelahozeves, 5. A,B

18. 9. 2014 – Exkurze Houby našich lesů – s odborníkem na houby (pro přihlášené žáky)

18. 9. 2014 – Těšíme se do školy (patroni ze 6. tříd v MŠ Veltrusy)

19. – 26. 9. 2014 – Škola v přírodě 6. A, B (adaptační kurz)

23. 9. 2014 – třídní schůzky 1. A, B, C

.

říjen 2014

1. 10. 2014 – CocaCola cup (fotbalový turnaj)

1. 10. 2014 – projekt Patron (ZŠ 6. A,B – MŠ vycházka)

2. 10. 2014 – PODZIMNÍ SETKÁNÍ od 15.00 hod. pro žáky školy a rodiče

3. 10. 2014 – exkurze Česká rafinerská, 8. a 9. ročníky

6. 10. 2014 – exkurze Vyšehrad, 4. B

7. 10. 2014 – Přespolní běh

9. 10. 2014 – exkurze ZOO Praha, 8. A, B

9. 10. 2014 – sběr víček (před začátkem vyučování – chodba školy v přízemí)

10. 10. 2014 – sběr papíru (před začátkem vyučování na školním hřišti)

10. 10. 2014 – Princ Bajaja (hudba v pohádce) Kralupy nad Vlt., 2. – 5. třída

16. – 18. 10. 2014 – grant „Chci být jako vy“ – 7. A, B

22. 10. 2014 – Planetárium, 5. A, B

23. 10.  2014 – Prevence – Ukázka sebeobrany a prevence kriminality /TRIVIS/ – v tělocvičně, 8.A,B, 9.A,B

27. – 29. 10. 2014 – podzimní prázdniny, státní svátek

.

listopad 2014

3. 11. 2014 – CocaCola cup – fotb. turnaj

3. 11. 2014 – Rodas Šestajovice – přihlášené děti ze ŠD /mýdlárna/

4. 11. 2014 – Rodas Šestajovice – přihlášené děti ze ŠD /svíčkárna/

4. 11. 2014 – Setkání s předškoláky

5. 11. 2014 – Mimořádné třídní schůzky 8. tříd

5. 11. 2014 – Informativní schůzka pro rodiče k výjezdu do Vel. Brit.

6. 11. 2014 – Rodas Šestajovice – přihlášené děti ze ŠD /svíčkárna/

7. 11. 2014 – ŘEDITELSKÉ VOLNO (přerušení el. energie)

7. – 8. 11. 2014 – Táhneme za jeden provaz II. (pokračování loňského kurzu pro rodiče a děti)

11. 11. 2014 – Bezpečný internet – 9. A

12. 11. 2014 – projekt Patron, MŠ – 6. třídy

14. 11. 2014 – ZOO Praha – 6. B

18. 11. 2014 – ZOO Praha – 6. A

18. 11. 2014 – prevence ELIO – 8. ročník

19. 11. 2014 – Úřad práce Mělník – 9. A (volba povolání)

19. 11. 2014 – Třídní schůzky

1. stupeň od 16.00 hod., 2. stupeň od 17.00 hod.

24. 11. 2014 – Etické dílny – Image – 7. A, 7. B

25. 11. 2014 – fotografování 1. stupeň

27. 11. 2014 – divadlo Praha – Vánoční koleda, 3. A,B, 5.A,B

27. 11. 2014 – prevence ELIO – 6. ročník

28. 11. 2014 – Etické dílny – Image 5.A, 5. B

30. 11. 2014 – rozsvěcení vánočního stromku ve Veltrusích – vystoupení žáků, školního sboru

.

prosinec 2014

2. 12. 2014 –  setkání s předškoláky

2. 12. 2014 –  Mikuláš ve ŠD

3. 12. 2014  – Bezpečný internet – 9. AB

4. 12. 2014 –  florbal (chlapci)

5. 12. 2014  – možná přijde i Mikuláš

9. 12.  2014 – Vánoční jarmark od 16.00 hod. – výtvarné dílny, hudební vystoupení, divadlo

10.12. 2014 –  sběr  víček

11.12. 2014 –  Elio – 6. ročník

11. 12. 2014 – florbal (dívky)

12. 12. 2014 – sběr papíru

16.12. 2014 –  besídka pro MŠ – 6. ročník

17.12. 2014 – Elio – 8. ročník

17. 12. 2014 – Divadlo Do Betléma svítí hvězda – 2. AB /Kralupy n.V./

17. 12. 2014 – Exkurze,  Mladá Boleslav – 9. AB

18.12. 2014 –  Pravěk – interaktivní program /všechny ročníky – ve školní tělocvičně/

19.12. 2014 –  Zpívání na schodech

19. 12. 2014 – Třídní vánoční besídky

20. 12. 2014 – 4. 1. 2015 vánoční prázdniny

.

leden 2015

6. 1. 2015 – Divadelní představení – Dramatický kroužek od 17.00

6. 1. 2015 – Setkání s předškoláky

7. 1. 2015 – Pravěk – interaktivní beseda ve škole (1. – 9. tř.)

8. 1. 2015 – Tři králové (dramatický kroužek) pro žáky 1. a 2. st.

12. 1. 2015 – Preventivní program (1. – 6. ročník)

17. 1. 2015 – Školní ples (rodiče a přátelé školy)

17. – 24. 1. 2015 – Lyžařský výcvik 7. tříd, Pec pod Sněžkou

19. 1. 2015 – Olympiáda z anglického jazyka, školní kolo

20. 1. 2015 – Basketbal, oblastní kolo

29. 1. 2015 – Mimořádné události (projekt), vysvědčení

30. 1. 2015 – Pololetní prázdniny

.

únor 2015

2. 2. 2015 – Sklář ve školní družině (1. skupina)

3. 2. 2015 – Sklář ve školní družině (2. skupina)

3. 2. 2015 – Olympiáda z němčiny

3. 2. 2015 – Elio, 8. třídy

3. 2. 2015 – setkání s předškoláky

4. 2. 2015 – zápis  do 1. tříd pro školní rok 2015/2016,  od 13.30 do 18.00 hod.

5. 2. 2015 – Elio – 6. třída

5. 2. 2015 – Olympiáda z českého jazyka

10. 2. 2015 – sběr víček (úterý)

10. 2. 2015 – Olympiáda z biologie

11. 2. 2015 – sběr papíru (středa)

11. 2. 2015 – náhradní zápis do 1. tříd pro škol. rok 2015/2016 od 13.00 hod. (pouze po předchozí domluvě na tel. č. 315 781 188)

11. 2. 2015 – vyplňování přihlášek na SŠ a SOU – 9. ročník od 13.00 – 17.30 hod.

11. 2. 2015 – fotografování 9. tříd (ročenky)

11. 2. 2015 – Sklář ve školní družině – zrušeno

12. 2. 2015 – Barbína je hračka (poruchy příjmu potravy) – dívky 4. A, B

12. 2. 2015 – Čas proměn – beseda, dívky 6. A, B

12. 2. 2015 –  Na startu mužnosti – beseda, chlapci 6. A, B

12. 2. 2015 –  Pohled do zrcadla /poruchy příjmu potravy, dívky 7. A, B, 8. A, B

17. 2. 2015 – Olympiáda ze zeměpisu

19. 2. 2015 – divadlo Gong – 4. A, B, 5. A, B

20. 2. 2015 – Olympiáda z anglického jazyka

24. 2. 2015 – Karneval ve školní družině (1. třídy)

25. 2. 2015 – Karneval ve školní družině (2. – 5. třída)

25. 2. 2015 – fotografování 5. tříd (ročenky)

26. 2. 2015 –  etické dílny – 5.A, B – pokračování 3dílného cyklu

27. 2. 2015 –  etické dílny – 7. A, B – pokračování 3dílného cyklu

.

březen 2015

3. 3. 2015 – přípravka pro předškoláky

3. 3. 2015 – Divadelní představení Jsi nula/niaAart  (5. a 6. ročníky)

3. 3. 2015 – Exkurze letecká záchranná služba Praha, školní družina /přihlášené děti/

4. 3. 2015 – ZOO Praha – exkurze 7., 8. ročníky – volitelné předměty

4. 3. 2015 – Bezpečně na internetu – beseda od 16.00 hod., zdarma

5. 3. 2015 – Divadelní představení Lavina/niaAart  (7., 8.,  9. ročníky)

5. 3. 2015 – Elio (6. ročník)

9. – 13. 3. 2015 – Jarní prázdniny

16. 3. 2015 – oblastní kolo ve volejbale – hoši 9. tř.

17. 3. 2015 – divadlo Kralupy nad Vltavou (2. ročníky)

17. 3. 2015 – olympiáda z němčiny – krajské kolo

19. 3. 2015 – florbal (hoši 8. – 9. roč.)

23. 3. 2015 – exkurze ZOO Praha (5. ročníky)

26. 3. 2015 – Velikonoční jarmark v základní škole – od 8.00 hod.

26. 3. 2015 – Vernisáž školní výtvarné výstavy – Výstavní síň. L. Čepeláka, 17.00 hod.

30. 3. 2015 – exkurze ZOO Praha (7. ročníky)

31. 3. 2015 – krajské kolo v basketbalu –  dívky (6. – 9. tř.)

31. 3. 2015 – Exkurze letecká záchranná služba Praha, školní družina /přihlášené děti/

.

duben 2015

2. – 3. 4. 2015 – velikonoční prázdniny

7. 4. 2015 – Elio – 6. třídy

7. 4. 2015 – Setkání s předškoláky

8. 4. 2015 – Elio – 8. třídy

8. 4. 2015 – Olympiáda z matematiky

8. 4. 2015 – Školní parlament

8. 4. 2015 – Divadlo kouzel Pavla Kožíška – školní družina (všechna oddělení)

9. 4. 2015 – soutěž ve vybíjené – 1. stupeň

13. 4. 2015 – fotbal Coca Cola cup – dívky

14. 4. 2015 – sběr víček

15. 4. 2015 – sběr papíru

15. 4. 2015 – třídní schůzky od 17.00 hod.

20. 4. 2015 – Nekuřátka, beseda 3. třídy

22. 4. 2015 – Fotografování tříd

23. 4. 2015 – JARNÍ SETKÁNÍ od 15.00 hod.

24. 4. 2015 – zeměpisný pořad Východní Afrika, Kralupy (2. stupeň)

27. 4. 2015  – Nekuřátka, beseda 4. třídy

27. 4. 2015 – Etické dílny, 7. třídy

28. 4. 2015 – fotografování tříd – z tech. důvodů změna 22. 4.!

29. 4. 2015 – Etické dílny, 5. třídy

30. 4. 2015 – celoškolní projekt Den Země

.

květen 2015

5. 5. 2015 – Setkání s předškoláky

5. 5, 2015 – Elio – 6. ročník

5. 5. 2015 – Divadlo Praha – 1.A,B,C

5. 5. 2015 – Exkurze Botanická zahrada – 7.AB

6. 5. 2015 –  Elio – 6. ročník

6. 5. 2015 – Plavoběh

6. 5. 2015 – Besídka ke Dni matek – 1.B

7. 5. 2015 – Elio – 8. ročník

7. 5. 2015 – školní výlet – Mirakulum, 6. A, B

10. 5. 2015 –  Hospic sv. Václava – akce k 70. výročí konce 2.sv.v.

12. 5. 2015 –  Jeníček a Mařenka – Státní opera – přihlášení žáci

13. 5. 2015 –  Den boje proti rakovině – prodej žlutých kytiček

13. 5. 2015 – Pohár rozhlasu v atletice

14. 5. 2015 – Nota D

14. 5. 2015 –  Pohár rozhlasu v atletice

15. – 22. 5. 2015 – Škola v přírodě 5. A, B, Jindřichov

15. 5. 2015 – Papua Nová Guinea, přednáška,  7.AB

15. 5. 2015 – Fitness Kralupy nad Vltavou, 9. A

17. – 22. 5. 2015 – Škola v přírodě 8. A, B, Jinolice

19. 5. 2015 – Atletický čtyřboj /8. a 9. roč./

20. 5. 2015 – Třídní schůzky 2.A,B /škola v přírodě/

22. 5. 2015 – Fitness Kralupy nad Vltavou, 9.B

24. – 29. 5. 2015 – Anglie – jazykový kurz – přihlášení

28. 5. 2015 – SRPŠ – od 18.00 hod.

červen 2015

29. 5. – 5. 6. 2015 – Škola v přírodě 2. A, B, Pec pod Sněžkou

1. 6. 2015 – Den s rodilými mluvčími (USA)

2. 6. 2015 – Sběr víček

2. 6. 2015 – Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků, od 17.00 hod. (s sebou 1000,- Kč)

2. 6. 2015 – Dílna pro předškoláky

2. 6. 2015 – Preventivní program (8., 9. třídy)

3. 6. 2015 – Sběr papíru

3. 6. 2015 – Plavoběh

4. 6. 2015 – Elio (8. třídy)

4. 6. 2015 – Atletické závody

7. – 13. 6. 2015 – Škola v přírodě 5. A, B

8. 6. 2015 – Projekt Patron – předškoláci ve ŠJ

8. 6. 2015 – Elektrárna Miřejovice – exkurze 8. A, B

9. 6. 2015 – Svět práce (8. A)

10. 6. 2015 – Svět práce (8. B)

10. 6. 2015 – školní výlet 5. B

10. – 12. 6. 2015 – školní výlet 9. A, B

11. 6. 2015 – soutěž ve skákání přes švihadla (Kralupy)

11. 6. 2015 – projekt Patron – předškoláci ve ŠJ

15. – 17. 6. 2015 – prezentace absolventských prací žáků 9. ročníků

17. 6. 2015 – pedagogická rada

18. 6. 2015 – fotografování 9. tříd

20. 6. 2015 – BEZVA DEN od 14.00 na školním hřišti

22. 6. 2015 – Sportovní den (2. stupeň), výměna učebnic (1. st.)

23. 6. 2015 – Mimořádné události – celoškolní projekt

23. 6. 2015 – Spaní ve škole (5. A)

24. 6. 2015 – Sportovní den (1. stupeň), výměna učebnic (2. st.)

25. 6. 2015 – Vyhodnocení školního roku

25. 6. 2015 – Slavnostní vyřazení žáků na zámku Veltrusy  (9. A – 16.30, 9. B – 17.30)

26. 6. 2015 – Vysvědčení

29. – 30. 6. 2015 – Prázdniny ve družině (přihlášení žáci) – ZOO a Dinopark Plzeň, Po stopách veltruských můstků

================================================================================

Školní rok 2013/2014

září 2013 

2. 9. 2013 – 7. 50 hod. slavnostní zahájení školního roku 2013/2014
2. 9. 2013- Zápis do školní družiny (od 9.00 hod. v budově ŠD)
9. 9. 2013 – rodilý mluvčí v hodinách AJ
10. 9. 2013 – třídní schůzky 6. A, B
17. – 23. 9. 2013 – Adaptační kurz (škola v přírodě) 6. A,. B

říjen 2013

1. 10. 2013 – třídní schůzky 1. A, B od 17.00 hod.
2. 10. 2013 – přespolní běh ml. + st. žáci, Mělník
3. 10. 2013 – Podzimní setkání od 15.00 hod. ve škol. areálu
4. 10. 2013 – fotbal – Coca Cola cup
8. 10. 2013 – Podzimní tkaní, Muzeum Kralupy – přihlášené děti ze ŠD
9. 10. 2013 – Apla – seznámení dětí s autismem – 6. A,B
14.00 Školní parlament
1. schůzka předškoláků – 14.30 – 15.15 hod.
Bídníci – 8. A, B
10. 10. 2013 – Zmizelí sousedé – beseda,  9. A, B
10. 10. 2013 – sběr víček
11. 10.  2013 – sběr papíru
11. – 12. 10. 2013 – Chci být jako vy – Táhneme za jeden provaz,
projekt. dílna – pro přihlášené žáky + rodiče
21. 10. 2013 – exkurze SOŠ Roudnice nad. L. – 9. roč.
22. 10. 2013 – Podzimní tkaní, Muzeum Kralupy – přihlášené děti ze ŠD
24. 10. 2013 – fotografování,  1. stupeň
28. – 30. 10. 2013 – podzimní prázdniny

listopad 2013

4. – 15. 11. 2013 – SCIO testování 9. tříd
5. 11. 2013 – Výroba keramických svícnů – projekt Chci být jako vy
8. 11. 2013 – beeda Minerály, 9. ročník, zdarma
8. 11. 2013 – divadlo v MŠ, 1. tř.
8. 11. 2013 – Barvy do školy – projekt Chci být jako vy
11. 11. 2013 – ÚP Mělník, volba povolání – 9. A
11. 11. 2013 – Ahoj,  světe!, Kralupy nad Vlt., 2. A, B
13. 11. 2013 – 2. setkání s předškoláky 14.30 – 15.15 hod.
13. 11. 2013 – školní parlament od 13.45 hod.
14. 11. 2013 – program Prevence patologických jevů, GIPSY.CZ, 5. – 9. roč.
zdarma, hrazeno ze sponz. daru České rafinerské na prevenci  a podporu  mimošk. aktivit
18. 11. 2013 – ÚP Mělní, volba povolání – 9. B
19. 11. 2013 – Košíky a ošatky z pedigu – projekt Chci být jako vy
19. 11. 2013 – divadlo Gong, 3. A. B.,  4. A, 4. B
20. 11. 2013 – třídní schůzky od 17. hod.
21. 11. 2013 – oblastní kolo – florbal
26. 11. 2013 – Výroba keramických svícnů, 2. část – projekt
28. 11. 2013 – Na kouzelném paloučku, divadlo Kralupy n. Vlt. – 1. tř.
28. 11. 2013 – Městská knihovna Kralupy nad Vlt. – 6. tř.
29. 11. 2013 – p. Brendl – Recitace (10,- + příspěvek SRPŠ)
xxxxxxxxxxxxx4. A.,B., 5.A.,B. od 8.45 hodl., 6. A.,B., 7. A.,B. od 10.00 hod.

prosinec 2013

3. 12. 2013 –   Recitace – p. Brendl (10,- + příspěvek SRPŠ)
9. A.,B. od 8.45 hod., 8. A.,B. od 10.00 hod.
3. 12. 2013 – Vánoční ozdoby – dílna z projektu „Chci být jako vy“
4. 12. 2013 – divadlo Gong  Praha – 5. ročníky
5. 12. 2013 –  Prevence patologických jevů:
Moderní je nekouřit – beseda 6. třídy
Kyberšikana – beseda 7. třídy
AIDS – beseda 8. třídy
Rodičovství – beseda 9. třídy
10. 12. 2013 – VÁNOČNÍ TRHY ve škole
11. 12. 2013 – 3. setkání s předškoláky 14.30 – 15.15 hod.
11. 12. 2013 – Poruchy příjmu potravy – beseda 4. a 5. ročníky, dívky
12. 12. 2013 – oblastní kolo – florbal
17. 12. 2013 – Poznáváme díla svět. umění, Praha – 9.A.B

leden 2014

15. 1. 2014 – 4. setkání s předškoláky od 14.30 – 15.15 hod.

15. 1. 2014 – beseda Poruchy příjmu  potravy, 4. A,B, 5.A,B
16. 1. 2014 – sběr víček
17. 1. 2014 – sběr papíru
19. – 25. 1. 2014 – Lyžařský výcvik 7. ročníků
25. 1. 2014 – Ples SRPŠ
28. 1. 2014 – Prevence patologických jevů –
film „Katka“, beseda p. Randák – 8. A., B.

 

únor 2014

5. 2. 2014 – zápis do 1. třídy

5. 2. 2014 – olympiáda z NJ – okresní kolo

5. 2. 2014 – olympiáda ze Z – školní kolo

6. 2. 2014 – zahájení výstavy výtvarných prací žáků školy

6. 2. 2014 – florbal

7. 2. 2014 – olympiáda z ČJ

10. 2. 2014 – EON – program s fyzik. zaměřením 1.A, 5.A,B, 8.A,B

11. 2. 2014 – olympiáda z biologie – školní kolo

12. 2. 2014 – náhradní termín zápisu do 1. tříd (od 13.30 hod.)

14. 2. 2014 – EON – program s fyzik. zaměřením 1.B,  6.A,B

xxxxxxxxxxx  Valentýnský jarmark aneb Láska prochází žaludkem

19. 2. 2014 – 5. setkání s předškoláky

21. – 22. 2. 2014 – Setkání s učením projekt „Chci být jako vy“ víkendové setkání  pro žáky a rodiče

25. 2. 2014 – Karneval pro děti ze ŠD

28. 2. 2014 – . olympiáda z AJ

 
březen 20143. – 7. 3. 2014 – Jarní prázdninyxPxxxxxxxxxxxxxxPrázdninové setkání – Šikulky, Keram.dílnička a Sladká cukrárna – projekt „Chci být jako vy“.12. 3. 2014 – 6. setkání s předškoláky12. 3. 2014 – Fotografování – ročenky 5. tř., 9. A¨¨14. 3. 2014 – exkurze ZOO Praha, 8. tř.17. 3. 2014 – exkurze ZOO Praha, 7. tř.18. 3. 2014 – vybíjená oblastní kolo 4. – 5. tř.21. 3. 2014 – Fotografování – ročenky 9. B21. 3. 2014 – exkurze ZOO Praha 6. tř.24. 3. 2014 – klavírní vystoupení v ZŠ (p. Kříčková)25. 3. 2014 – florbal28. 3. 2014 – exkurze ZOO Praha 5 tř.  

duben 2014

3. 4. 2014 – sběr víček

4. 4. 2014 – sběr papíru

6. – 16. 4. 2014 – Škola v přírodě 2. a 4. třídy, Nové Hutě, projekt „Kdepak ty ptáčku xxxxxxxxxxxxxxxhnízdo máš?“

7. 4. 2014 – klavírní vystoupení p. Křičková

8. 4. 2014 – biologická olympiáda

9. 4. 2014 – 7. setkání s předškoláky

14. 4. 2014 – Den angličtiny – článek, foto

15. 4. 2014 – Velikonoční jarmark

15. 4. 2014 – Když nás baví památky –  projekt „Chci být jako vy“

24. 4. 2014 – beseda Indonésie – 2. stupeň

28. 4. 2014 – Den Země – celoškolní projekt

29. 4. 2014 – Jarní setkání od 15.00 hod. + Přednáška

 

květen 2014

2. 5. 2014 – exkurze 9. A fitcentrum

4. – 9. 5. 2014 – škola v přírodě 3. A, B

6. 5. 2014 – Pohár rozhlasu, atletika – ml. žactvo

7. 5. 2014 – Pohár rozhlasu, atletika – st. žactvo

7. 5. 2014 – setkání s předškoláky

7. – 10. 5. 2014 – školní výlet 8. A, B

9. 5. 2014 – exkurze 9. B, fitcentrum

12. 5. 2014 – exkurze Úřad práce Mělník, 8. A

12. 5. 2014 – KMD – Romeo a Julie

13. 5. 2014 – florbal

13. 5. 2014 – Nota D – pěvecká soutěž

14. 5. 2014 – Český den proti rakovině – charit. akce

14. 5. 2014 – Školní parlament od 13.45 hod. (zástupci tříd)

15. 5. 2014 – fotografování tříd

15. 5. 2014 – Památky nás baví – dílna,  projekt „Chci být jako vy“

16. 5. 2014 – Jo-jo (soutěž v jojování)

19. 5. 2014 – exkurze Úřad práce Mělník

22. 5. 2014 – exkurze Terezín, 9. A,B

22. – 24. 5. 2014 – ročníkový pobyt 7. A, B

27. 5. 2014 – dopravní hřiště 4. A

28. 5. 2014 – dopravní hřiště 4. B

28. 5. 2014 – exkurze Nelahozeves 6. A, B

28. 5. 2014 – sběr víček

28. 5. 2014 – koncert Tutti cantate a A je to

30. 5. 2014 – sběr papíru

 

červen 2014

14. 6. 2014 – Bezva den na školním hřišti

20. 6. 2014 – vysvědčení, ukončení školního roku

23. – 27. 6. 2014 –  „Prázdniny ve družině“ – pro žáky 1. stupně  na základě odevzdané závazné přihlášky